Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov) - Slovenija, Danes
Preveri prihajajoče prenose nogometnih tekem v živo na TV. Kdaj igra naslednje tekme slovenska nogometna reprezentanca. Kdaj so na sporedu naslednji prenosi Prve lige Telemach in kdaj igra Olimpija, Maribor, Mura, Celje, Koper in ostali klubi.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Petek, 19. apr | Nogomet prenosi v živo
Petek, 19. apr | Nogomet
Petek, 19. apr
Nogomet
2. SNL
Slovenija
19:00
Triglav
Rudar
Triglav Kranj : Rudar Velenje | 2snl2324
Španska La Liga
Španija
21:00
Athletic Bilbao
Granada CF
Athletic Bilbao - Granada | La Liga 2023/24
Španska 2. liga
Španija
20:30
Tenerife
Leganes
Tenerife - Leganes | Segunda Division 2023/24
Italijanska Serie A
Italija
18:30
Genoa
Lazio
Genoa - Lazio | Serie A 2023/24
20:45
Cagliari
Juventus
Cagliari - Juventus | Serie A 2023/24
Serie B
Italija
20:30
Palermo
Parma
Leo Štulac
Nogomet: Serie B: Palermo - Parma
Francoska Ligue 1
Francija
21:00
Nice
Lorient
Nice - Lorient | Ligue 1 2023/24
Nemška liga
Nemčija
20:30
Eintracht Frankfurt
Augsburg
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Augsburg, | Nogomet
Avstrijska liga
Avstrija
19:30
Sturm Graz
Rapid Vienna
Jon Stankovič
Nogomet: Avstrijska Liga: Sturm - Rapid
Azijski pokal U23
Azija
15:00
Kitajska U23
Južna Koreja U23
Nogomet: Azijski Pokal U23: Kitajska - Južna Koreja
17:30
ZAE U23
Japonska U23
Nogomet: Azijski Pokal U23: Zae - Japonska
Saudi Professional League
Saudova Arabija
17:00
Al-Nassr
Al Feiha
Nogomet: Savdska Pro Liga: Al Nassr - Al Fayha
Nemška 2. liga
Nemčija
18:30
Nurnberg
Paderborn
2. Bundesliga: Nürnberg - Paderborn, | Nogomet
18:30
Elversberg
Schalke
2. Bundesliga: Elversberg - Schalke, | Nogomet
UEFA Youth League
Evropa
14:00
Olympiakos Piraeus U19
Nantes U19
Nogomet: Mladinska Liga Prvakov: 1/2 Finale: Olympiacos - Nantes
18:00
FC Porto U19
AC Milan U19
Nogomet: Mladinska Liga Prvakov: 1/2 Finale: Porto - Milan
Rok Kronaveter (Allerheiligen) igra v pet. (19. apr) ob 19:00 proti Gleisdorf
Mitja Lotrič (Allerheiligen) igra v pet. (19. apr) ob 19:00 proti Gleisdorf
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v pet. (19. apr) ob 19:30 proti Rapid Vienna, v sre. (24. apr) ob 20:30 proti Rapid Vienna
Leo Štulac (Palermo) igra v pet. (19. apr) ob 20:30 proti Parma
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v pet. (19. apr) ob 20:30 proti Rakow
Domen Črnigoj (Reggiana) igra v pet. (19. apr) ob 20:30 proti Cosenza
Jan Mlakar (Pisa) igra v sob. (20. apr) ob 14:00 proti Bari
Jure Balkovec (Alanyaspor) igra v sob. (20. apr) ob 15:00 proti Konyaspor
Luka Zahović (Pogon Szczecin) igra v sob. (20. apr) ob 15:00 proti Piast Gliwice
Benjamin Šesko (RB Leipzig) igra v sob. (20. apr) ob 15:30 proti Heidenheim
Kevin Kampl (RB Leipzig) igra v sob. (20. apr) ob 15:30 proti Heidenheim
Jasmin Kurtić (Sudtirol) igra v sob. (20. apr) ob 16:15 proti Cittadella
Petar Stojanovič (Sampdoria) igra v sob. (20. apr) ob 16:15 proti Spezia
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sob. (20. apr) ob 19:00 proti St Etienne, v tor. (23. apr) ob 20:45 proti Dunkerque
Žan Celar (Lugano) igra v sob. (20. apr) ob 20:30 proti Lausanne, v ned. (21. apr) ob 20:30 proti Club Lujan
Jaka Bijol (Udinese) igra v sob. (20. apr) ob 20:45 proti Verona
David Brekalo (Orlando City) igra v ned. (21. apr) ob 1:30 proti CF Montréal
Aljaz Ivačič (Portland Timbers) igra v ned. (21. apr) ob 1:30 proti Columbus Crew
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v ned. (21. apr) ob 2:30 proti Houston Dynamo
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v ned. (21. apr) ob 15:00 proti LKS Lodz
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v ned. (21. apr) ob 16:00 proti Lamia, v sre. (24. apr) ob 19:30 proti AEK Athens FC
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v ned. (21. apr) ob 16:00 proti Lamia, v sre. (24. apr) ob 19:30 proti AEK Athens FC
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v ned. (21. apr) ob 16:00 proti Lamia, v sre. (24. apr) ob 19:30 proti AEK Athens FC
Vanja Drkušić (Sochi) igra v ned. (21. apr) ob 17:15 proti Ural, v čet. (25. apr) ob 19:30 proti Akhmat Grozny
Vid Belec (APOEL) igra v ned. (21. apr) ob 18:30 proti Aris
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v ned. (21. apr) ob 18:30 proti Alaves
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v ned. (21. apr) ob 19:30 proti FK Rostov, v čet. (25. apr) ob 19:30 proti CSKA Moscow
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v pon. (22. apr) ob 19:00 proti Sivasspor
Prenose Prve lige Telemach lahko spremljate v živo na Športklubu, derbi posameznega kola pa se prenaša na Šport TV. Evropsko prvenstvo v nogometu bo na voljo na TV SLO2, Ligo prvakov prenaša Kanal A in Športklub, angleška Premier liga je na voljo na Areni Šport, nemška bundesliga pa na Šport TV.
Aktualni eventi - Nogomet
15. apr - 19. maj
Azijski pokal U23
|