Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov) - Slovenija, Nedelja
Sledi prvi sklop pripravljalnih tekem slovenske reprezentance pred eurom 2024. 21. marca bo Slovenija formo preizkušala na Malti, pet dni kasneje pa še v Stožicah proti zvezdniški Portugalski.
Pred začetkom Eura 2024 bodo slovenski reprezentanti odigrali še dve pripravljalni tekmi v Stožicah, 4. junija z Armenijo in 8. junija še proti Bolgariji.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Pred začetkom Eura 2024 bodo slovenski reprezentanti odigrali še dve pripravljalni tekmi v Stožicah, 4. junija z Armenijo in 8. junija še proti Bolgariji.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Nedelja, 31. mar | Nogomet prenosi v živo
Nedelja, 31. mar | Nogomet
Nedelja, 31. mar
Nogomet
Angleška Premier Liga
Anglija
17:30
Manchester City
Arsenal
Manchester City - Arsenal | Premier League 2023/24
Španska La Liga
Španija
14:00
Celta Vigo
Rayo Vallecano
Celta Vigo - Rayo Vallecano | La Liga 2023/24
16:15
Girona
Real Betis
Girona - Real Betis | La Liga 2023/24
18:30
Alaves
Real Sociedad
Deportivo Alaves - Real Sociedad | La Liga 2023/24
21:00
Real Madrid
Athletic Bilbao
Real Madrid - Athletic Bilbao | La Liga 2023/24
Francoska Ligue 1
Francija
15:00
Le Havre
Montpellier
Le Havre - Montpellier | Ligue 1 2023/24
17:05
Strasbourg
Rennes
Strasbourg - Rennes | Ligue 1 2023/24
20:45
Marseille
Paris Saint Germain
Marseille - Psg | Ligue 1 2023/24
Nemška liga
Nemčija
15:30
Augsburg
1. FC Köln
Bundesliga: Augsburg - Köln, | Nogomet
17:30
VfB Stuttgart
Heidenheim
Bundesliga: Stuttgart - Heidenheim, | Nogomet
19:30
Bochum
Darmstadt
Bundesliga: Bochum - Darmstadt, | Nogomet
Nizozemska liga
Nizozemska
12:15
Zwolle
Ajax
Eredivisie: Zwolle - Ajax, | Nogomet
14:30
Feyenoord
Utrecht
Eredivisie: Feyenoord - Utrecht, | Nogomet
Avstrijska liga
Avstrija
14:30
Hartberg
Rapid Vienna
Nogomet - Avstrijska Liga: Hartberg - Rapid
17:00
Sturm Graz
Salzburg
Jon Stankovič
Nogomet - Avstrijska Liga: Sturm - Rb Salzburg
Super League
Grčija
17:00
Panathinaikos
PAOK
Benjamin Verbič, Adam Gnezda Čerin, Andraž Šporar
Nogomet - Grška Liga: Panathinaikos - Paok
19:30
AEK Athens FC
Olympiakos Piraeus
Nogomet - Grška Liga: Aek - Olympiacos
Eliteserien
Norveška
19:00
Odd
Haugesund
Nogomet - Norveška Liga: Začetek Sezone: Odd - Haugesund
Parva Liga
Bolgarija
15:30
Botev Plovdiv
Cherno More
Nogomet - Bolgarska Liga: Botev Plovdiv - Cherno More
Prva liga
Makedonija
15:00
Akademija Pandev
Rabotnicki
Nogomet - Makedonska Liga: Ap Brera - Rabotnički
Premiership
Škotska
13:00
Livingston
Celtic
Livingston - Celtic | Scottish Premiership 2023/24
Nemška 2. liga
Nemčija
13:30
St. Pauli
Paderborn
2. Bundesliga: St. Pauli - Paderborn, | Nogomet
13:30
Greuther Furth
Hamburger SV
2. Bundesliga: Greuther Fürth - Hamburger Sv, | Nogomet
3. Liga
Nemčija
13:30
Viktoria Koln
Lubeck
Nogomet: 3. Bundesliga: Viktoria Köln - Lübeck
19:30
Arminia Bielefeld
Duisburg
Nogomet: 3. Bundesliga: Arminia Bielefeld - Duisburg
CAF Confederations Cup
Afrika
15:00
Rivers United FC
USM Alger
Watford - Leeds United | Efl Championship 2023/24
Women's League Cup
VB
16:00
Arsenal (Ž)
Chelsea (Ž)
Arsenal Vs. Chelsea | The Fa Womens League Cup Final Is Here As The Competitions Most Successful Side Arsenal Face Current Champions Chelsea In What Will Be A Tense But Entertaining Game. Both Sides Will Be Fighting For Silverware Here, Which Will Be Victorious?
Primera Division (Ž)
Španija
18:00
Levante (Ž)
Barcelona (Ž)
Levante Vs. Barcelona | Watch Levante take On Barcelona In The Liga F.
DFB Pokal (Ž)
Nemčija
15:45
Bayern Munich (Ž)
Eintracht Frankfurt (Ž)
Bayern Munich Vs. Frankfurt | Catch Dfb-pokal Frauen Semi-final Action As Bayern Munich Welcomes Frankfurt To The Fc Bayern Campus. Two Former Champions Collide, Both Determined To Stamp A Ticket To Cologne, Where A Shot At Ending Wolfsburg’s Nine-year Grasp On The Cup Awaits.
Mitja Lotrič (Allerheiligen) igra v pet. (29. mar) ob 19:00 proti SC Weiz
Rok Kronaveter (Allerheiligen) igra v pet. (29. mar) ob 19:00 proti SC Weiz
Vanja Drkušić (Sochi) igra v sob. (30. mar) ob 14:30 proti CSKA Moscow
Benjamin Šesko (RB Leipzig) igra v sob. (30. mar) ob 15:30 proti Mainz
Kevin Kampl (RB Leipzig) igra v sob. (30. mar) ob 15:30 proti Mainz
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v sob. (30. mar) ob 17:00 proti Ural, v sre. ( 3. apr) ob 19:30 proti Zenit Petersburg
Žan Celar (Lugano) igra v sob. (30. mar) ob 18:00 proti Lausanne Ouchy, v ned. (31. mar) ob 20:30 proti Justo Jose de Urquiza, v tor. ( 2. apr) ob 20:30 proti Basel
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sob. (30. mar) ob 19:00 proti Paris FC
Luka Zahović (Pogon Szczecin) igra v sob. (30. mar) ob 20:00 proti Cracovia, v sre. ( 3. apr) ob 20:30 proti Jagiellonia
David Brekalo (Orlando City) igra v ned. (31. mar) ob 0:30 proti New York Red Bulls
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v ned. (31. mar) ob 1:30 proti FC Dallas
Aljaz Ivačič (Portland Timbers) igra v ned. (31. mar) ob 4:30 proti Vancouver Whitecaps
Vid Belec (APOEL) igra v ned. (31. mar) ob 16:00 proti AEK Larnaca
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti PAOK, v sre. ( 3. apr) ob 20:00 proti AEK Athens FC
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v ned. (31. mar) ob 17:00 proti Salzburg, v čet. ( 4. apr) ob 20:45 proti Salzburg
Jasmin Kurtić (Sudtirol) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Como
Leo Štulac (Palermo) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Pisa
Jaka Bijol (Udinese) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Sassuolo
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Stal Mielec
Jan Mlakar (Pisa) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Palermo
Domen Črnigoj (Reggiana) igra v pon. ( 1. apr) ob 15:00 proti Venezia
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v pon. ( 1. apr) ob 20:00 proti Legia
Petar Stojanovič (Sampdoria) igra v pon. ( 1. apr) ob 20:30 proti Ternana
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v pon. ( 1. apr) ob 21:00 proti Villarreal
Jure Balkovec (Alanyaspor) igra v tor. ( 2. apr) ob 19:30 proti Gaziantep
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v sre. ( 3. apr) ob 19:30 proti Adana Demirspor