Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov) - Slovenija, Danes
Preveri prihajajoče prenose nogometnih tekem v živo na TV. Kdaj igra naslednje tekme slovenska nogometna reprezentanca. Kdaj so na sporedu naslednji prenosi Prve lige Telemach in kdaj igra Olimpija, Maribor, Mura, Celje, Koper in ostali klubi.
Slovenija bo letos igrala na evropskem prvenstvu v Nemčiji v skupini C, kjer jo 16. junija v Stuttgartu čaka tekma z Dansko, 20. junija v Münchnu s Srbijo in 25. junija v Kölnu protu Angliji.
Petek, 26. apr | Nogomet prenosi v živo
Petek, 26. apr | Nogomet
Petek, 26. apr
Nogomet
Španska La Liga
Španija
Francoska Ligue 1
Francija
21:00
Montpellier
Nantes
Montpellier - Nantes | Ligue 1 2023/24
Nemška liga
Nemčija
20:30
Bochum
Hoffenheim
Bochum - Hoffenheim, | Nogomet - Bundesliga
SuperSport HNL
Hrvaška
18:00
Istra 1961
Belupo
Istra 1961 - Slaven Belupo | Hnl 2023/24
CAF Champions League
Afrika
20:00
Mamelodi
Esperance Tunis
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/2 Finale: Mamelodi Sundowns - Esperance Tunis
21:00
Al Ahly
Mazembe
Nogomet - Afriška Liga Prvakov: 1/2 Finale: Al Ahly - Mazembe
Ekstraklasa
Poljska
20:30
Jagiellonia
Pogon Szczecin
Luka Zahović
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin | Ekstraklasa 2023/24
Turška liga
Turčija
19:00
Adana Demirspor
Galatasaray
Nogomet - Turška Liga: Adana Demir - Galatasaray
Azijski pokal U23
Azija
16:00
Uzbekistan U23
Saudova Arabija U23
Nogomet: Azijski Pokal U23: 1/4 Finale: Uzbekistan - Savdska Arabija
Saudi Professional League
Saudova Arabija
17:00
Al-Hilal
Al-Fateh
Nogomet: Savdska Pro Liga: Al Hilal - Al Fateh
20:00
Al-Ittihad FC
Al Shabab
Nogomet: Savdska Pro Liga: Al Ittihad - Al Shabab
Nemška 2. liga
Nemčija
18:30
St. Pauli
Hansa Rostock
St. Pauli - Hansa Rostock, | Nogomet - 2. Bundesliga
18:30
Hertha Berlin
Hannover
Hertha - Hannover, | Nogomet - 2. Bundesliga
Rok Kronaveter (Allerheiligen) igra v pet. (26. apr) ob 19:00 proti Bad Gleichenberg
Mitja Lotrič (Allerheiligen) igra v pet. (26. apr) ob 19:00 proti Bad Gleichenberg
Jan Mlakar (Pisa) igra v pet. (26. apr) ob 20:30 proti Catanzaro, v sre. ( 1. maj) ob 12:30 proti Cremonese
Luka Zahović (Pogon Szczecin) igra v pet. (26. apr) ob 20:30 proti Jagiellonia, v čet. ( 2. maj) ob 16:00 proti Wisla
Jasmin Kurtić (Sudtirol) igra v sob. (27. apr) ob 14:00 proti Modena, v sre. ( 1. maj) ob 15:00 proti Ternana
Erik Janža (Gornik Zabrze) igra v sob. (27. apr) ob 15:00 proti LKS Lodz
Kevin Kampl (RB Leipzig) igra v sob. (27. apr) ob 15:30 proti Dortmund
Benjamin Šesko (RB Leipzig) igra v sob. (27. apr) ob 15:30 proti Dortmund
Domen Črnigoj (Reggiana) igra v sob. (27. apr) ob 16:15 proti Palermo, v sre. ( 1. maj) ob 18:00 proti Modena
Petar Stojanovič (Sampdoria) igra v sob. (27. apr) ob 16:15 proti Como, v sre. ( 1. maj) ob 18:00 proti Lecco
Leo Štulac (Palermo) igra v sob. (27. apr) ob 16:15 proti Reggiana, v sre. ( 1. maj) ob 15:00 proti Spezia
Miha Zajc (Fenerbahce) igra v sob. (27. apr) ob 18:00 proti Besiktas
Žan Vipotnik (Bordeaux) igra v sob. (27. apr) ob 19:00 proti Laval
Žan Kolmanic (Austin FC) igra v sob. (27. apr) ob 19:45 proti Los Angeles Galaxy
Žan Celar (Lugano) igra v sob. (27. apr) ob 20:30 proti Sion, v ned. (28. apr) ob 20:30 proti El Porvenir
Jan Oblak (Atletico Madrid) igra v sob. (27. apr) ob 21:00 proti Athletic Bilbao
David Brekalo (Orlando City) igra v ned. (28. apr) ob 1:30 proti Toronto FC
Aljaz Ivačič (Portland Timbers) igra v ned. (28. apr) ob 4:30 proti Los Angeles FC
Jure Balkovec (Alanyaspor) igra v ned. (28. apr) ob 15:00 proti Istanbulspor AS
Jaka Bijol (Udinese) igra v ned. (28. apr) ob 15:00 proti Bologna
Miha Mevlja (Spartak Moscow) igra v ned. (28. apr) ob 15:15 proti Lokomotiv Moscow, v sre. ( 1. maj) ob 17:00 proti Dynamo Moscow
Jon Stankovič (Sturm Graz) igra v ned. (28. apr) ob 17:00 proti Salzburg, v sre. ( 1. maj) ob 17:00 proti Rapid Vienna
Miha Blazič (Lech Poznan) igra v ned. (28. apr) ob 17:30 proti Cracovia
Vid Belec (APOEL) igra v ned. (28. apr) ob 18:00 proti Omonia
Adam Gnezda Čerin (Panathinaikos) igra v ned. (28. apr) ob 19:30 proti Aris
Benjamin Verbič (Panathinaikos) igra v ned. (28. apr) ob 19:30 proti Aris
Andraž Šporar (Panathinaikos) igra v ned. (28. apr) ob 19:30 proti Aris
Vanja Drkušić (Sochi) igra v pon. (29. apr) ob 16:30 proti Fakel
Prenose Prve lige Telemach lahko spremljate v živo na Športklubu, derbi posameznega kola pa se prenaša na Šport TV. Evropsko prvenstvo v nogometu bo na voljo na TV SLO2, Ligo prvakov prenaša Kanal A in Športklub, angleška Premier liga je na voljo na Areni Šport, nemška bundesliga pa na Šport TV.
Aktualni eventi - Nogomet
15. apr - 19. maj
Azijski pokal U23
|